Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet - Jaki?
15-12-2011, 21:29,
#1
Tablet - Jaki?
Witam, mam troszkę grosza i pomyślałem że sprawie sobie tablet.
Jakie polecacie? Mam do wydania max 600zł, ewentualnie +/- 200zł. Dobrze by było żeby był bardzop niezawodny i funkcjonalny i odrazu z jakimiś akcesoriami.
Odpowiedz
15-12-2011, 21:39,
#2
RE: Tablet - Jaki?
Podłącze się do pytania tylko że ja chciałbym już taki "pełnaprofeska" do max 1800zł, żeby miał dosłownie wszystko. Jaki model i jaka firma?
Jeżeli ktoś dobrze poradzi będę skłonny podesłać mu jakieś doładowanie do dowolnej sieci do 30zł.

Pozdrawiam
Odpowiedz
16-12-2011, 11:23,
#3
RE: Tablet - Jaki?
Zastanawiam się, zastanawiam i... za cholerę nie mogę wymyślić jakiegoś konkretnego zastosowania dla tabletu. Gdy miały jeszcze ekrany oporowe, to widziałem ich zastosowanie w rysowaniu mangi. Ale na ekranach pojemnościowych do czego one właściwie mają służyć? Ni to telefon, ni to netbook. Jedynie co, to można w podróży komfortowo film obejrzeć. Ale znowu to samo do netbook, który będzie o połowę tańszy.
Odpowiedz
16-12-2011, 11:42,
#4
RE: Tablet - Jaki?
Też nie wiem do czego to potrzebne... Ani to poręczne, ani wygodne, ani przydatne..
Do oglądania zdjęć? Do przeglądania internetu?? Do obejrzenia filmu w podróży???
Jeśli do tego to w porządku, ale cena to max 500-900zł dla takiego czegoś.
Ale i tak lepiej właśnie kupić netbooka, bo i wygodniejszy i bardziej wszechstronny.
Odpowiedz
16-12-2011, 19:08,
#5
RE: Tablet - Jaki?
Właśnie mój kumpel dostał coś takiego http://allegro.pl/tablet-7-android-2...995917052.html
i nawet fajna zabawka, aż nie wiem co to będzie za 1500zł+
Odpowiedz
27-12-2011, 08:22,
#6
RE: Tablet - Jaki?
Ja na swój tablet poczekam, jak zwykle nie warto według mnie brać pierwszych modeli, tylko warto poczekać na coś rozwiniętego. Ja akurat skuszę się na pierwsze tablety wyposażone już w system Windows 8 WinkMam nadzieję że na przyszłorocznego mikołaja już się wyrobie z tym Wink

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości